Marynarka damska

Pozycja obowiązkowa każdej biznes woman

Elementy stylu włoskiego

Następnym bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach Neapolu, będącego kolebką krawiectwa, spotkać można zwłaszcza kremowe, cienkie spodnie, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni stawiają na dopasowane, zwężane nogawki. Eksponują one atuty sylwetki, jednocześnie zapewniając komfort i swobodę ruchów. To także gorący trend nadchodzącego sezonu! Śledząc światowe trendy panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie często zakładają jasne spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Bez wątpienia włoska moda dowodzi, że biel w połączeniu ze szlachetnymi materiałami niezmiennie gwarantuje luksusowy look.
W formalnych stylizacjach królują zestawy koordynowane. Panowie często stawiają na kolorowe garnitury, które zestawiają z kamizelkami. Jest to znak firmowy włoskich wizjonerów mody, którzy od lat lansują luksusowe i bogate printy w kontrastowych kolorach. Za ich sprawą, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są jaskrawe, bogate akcenty
W sezonie letnim widać wzmożone zainteresowanie stylem włoskim w modzie męskiej. Królują błękitne oraz białe lniane koszule. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można dzięki ofercie marki Lavard. W jej asortymencie znajdziemy m.in. eleganckie oraz casualowe koszule w odcieniach bieli i błękitu. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Mężczyzn ceniących klasyczną elegancję oraz najnowsze trendy zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.

Powrót do góry